Web Mail | Site Haritası

 
 
 
 
tag heuer grand carrera calibre 36 battery ap diver white dial replica watches uk meisterstuck bracelet rolex cellini dual time replica watches cartier love bracelet serial number breitling service review replica watches mp-05 laferrari aperta price rolex hulk new replica watches rado diastar swiss scratchproof watersealed hip hop giallo replica watches cartier santos 100 carbon 2016 breitling cosmonaute a12019 swiss replica watches
 

HAKKIMIZDA
Firmamız 1993 yılında SEBAHATTİN DOĞAN unvanı ile başlayan iş yaşantısının ilk yıllarında taşeron firma olarak faaliyet göstermiştir. Sonraki yıllarda AKDOĞANLAR HAF. ALT YAPI İNŞ. NAK. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. olarak faaliyet alanlarını geliştiren ve inşaat sektörüne yoğunlaşan şirketimiz; 13 yıllık başarılı geçmişinde birçok önemli projelere imza atarak günümüzün tecrübeli ve güvenilir firmaları arasında yerini almıştır. Başta TÜPRAŞ İZMİT RAFİNERİSİ olmak üzere, TÜRKİYE ‘ de tanınmış büyük firmaların (TEKFEN-PAKPAŞ-ENTES-GÜRİŞ-ALARKO-HASKO-EMİTA-GÜRBÜZ İNŞ.- ENDEM ) bünyesinde alt taşeron, uzman ekip olarak başarı ile iş yapmıştır. Firmamız kuruluşunun ilk yıllarında ağırlıklı olarak ALTYAPI işlerinde faaliyet göstermiştir. Sonraki yıllarda değişik projelerde çeşitli ÜST YAPI işlerini de başarılı bir şekilde gerçekleştirmiştir.
Firmamız şu an aşağıda sıralanan malzeme ve ekipmanları ile faaliyetlerine devam etmektedir.
1. 2 ADET KIRICILI KEPÇE (JCB)
2. 2 ADET KAMYON (950 DODGE)
3. SİLİNDİR
4. 2 ADET PERSONEL SERVİS ARACI (25 KİŞİLİK-FORD)
5. 500 m² KALIP MALZEMESİ
6. 2 ADET DEMİR KESME VE BÜKME MAKİNASI
7. KONTEYNER (2 ADET)
8. KOMPAKTÖR (2 ADET)
9. BETON KESME MAKİNESİ (1 ADET)
10. JENERATÖR
11. NİVO TAKIMI
12. VİBRATÖRLÜ MASTAR
Firmamızın çalışma anlayışı TAKİP VE KONTROL’DÜR.
Misyon; AKDOĞANLAR İNŞAAT'IN misyonu; sorumluluk sahibi, deneyimli ve konusunda uzman ekibiyle faaliyet alanlarında kısa zaman, düşük maliyet ve optimum güvenlik kriterlerini sağlamaktır.
Vizyon; AKDOĞANLAR İNŞAAT'IN vizyonu; faaliyet alanlarındaki tüm ürün, metot ve imalat gelişmelerini yakından takip etmek, öğrenmek, çözüm olarak sunmak ve yarını bugünden yakalamaya çalışmaktır.
Teşekkür; Bizlere misyon ve vizyonumuza bağlı kalma yolunda bugüne kadar itici güç olan ve destek veren tüm kişi ve kuruluşlara teşekkürü bir borç biliriz.
Copyright © 2007 - All Rights Reserved  

replica handbags| fake gucci bags| chanel replica handbags| replica prada| louis vuitton replica bags| replica handbags|